kūrybinėsdribtuvės

O kaip Tu išreiški save?

„Kūryba padeda aprengti emocijas spalvų derme, potepių raiška. Tai – maistas akims, širdžiai ir sielai.”

Emocija kuriant paveikslą išlieka visam laikui. Ji veikia ne tik žiūrovą, bet ir autorių. Todėl visada tapau ir skatinu kurti atradus teigiamų emocijų gamtoje, prisiminimuose. Tada darbas bus kaip vaistas, visada kels ir primins tas išgyventas, išreikštas teigiamas emocijas.

Jaučiant įtampą, nerimą padeda terapinis tapymas, įvairios technikos padedančios išlieti jausmus.  Tų darbų eksponuoti, nepatariu, jie puiki priemonė aptarimui, jausmų, nemalonių išgyvenimų išreiškimui, ,,nuplovimui”, ,,išmetimui”.

Indviduali pamoka

Norėtum tapyti, išmokti apie tai daugiau, tačiau nedrąsu? Galbūt nežinai ir nuo ko ir pradėti? Aš padėsiu. Turiu didelę patirtį bendraujant ir mokant įvairiausio amžiaus žmones. Man tai labai patinka

Kartu su artimaisiais

Įprasta namuose turėti dailininko paveikslą. Tačiau visada yra smagiau, kai žinai, jog prie darbo esi prisidėjęs Tu, o dar geriau – visa šeima. Tokie paveikslai yra labai mylimi, šilti, sukeliantis malonias emocijas.

Pažvelgus į jį visada prisiminsite tą svarbią progą, sukurtą šventę. Aš padėsiu, kad darbas būtų kokybiškas, išlaikysiu kiekvieno šeimos nario gražiausius potėpius, išpylimus, prisilietimus.

Formatą, koloritą aptarsime kartu.

Kartu su bendraminčiais

Labai smagu kurti bendraminčių kolektyve!

Kuriame iš atskirų drobelių, fragmentų, detalių, kurias vėliau sudedame į vieną formą. Atsiskleidžia asmenybės, bendradarbiavimo menas. Bendras rezultatas dažnai pranoksta lūkesčius.

O ir leisti laiką kartu, bendrauti kūrybos procese labai malonu.

Akimirkos drauge

Iki šiolei prisimenu jos gražias, šiltas, kūrybingas pamokas, gerąjį akių žvilgsnį, meilę mokiniams, nuostabų gebėjimą ugdyti išmintingumą, kūrybiškumą, siekti gyvenime ir darbuose harmonijos, darnos ir skaidrios visumos.

Norisi su jos spalvomis būti, eiti, gyventi ir pasilikti.

- Kun. Justas Jasėnas

Aš jai labai dėkingas, nes ji paskatino mane imtis aliejines tapybos, o ir dabar labai vertinu jos profesionalius ir dalykiškus patarimus mene.

- Prof. Jonas Butkevičius

Ačiū jums už pokalbius ir meną, kuris alsuoja per jūsų žodžius… Jaučiu, kad dėl jų vėl prisiliečiau prie drobės… nedrąsiai, mažais žingsneliais nubėgsim tuos didelius atstumus ir pasieksime savo naujus išsikeltus tikslus:)

- Agnė Ilisevičienė

Man mokytoja Ilona Žvinakienė yra laimingo žmogaus pavyzdys.

Jos stiprybės šaltinis yra meilė. Meilė gamtai, Kūrėjui, darbui, žmonėms.
Ji skatina aktyvų kūrybinį ryšį su artimaisiais, su pačiu savimi,
su gamta.

Nepamirštamos Dailės ir gyvenimo pamokos.

- Eglė Šimukėnaitė

SUSIMATOM

Panevežyje

SUSISKAMBINAM

+37061155071